Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zapisy na: Kurs Jan - sierpień 2022

Informacje:

 • kurs dla osób pełnoletnich,
 • warunkiem jest ukończenie kursów Nowe Życie oraz Emaus
 • stacjonarny (z noclegami) (jeśli byłaby jednak potrzeba bez noclegu to prosimy o kontakt z koordynatorem kursu)
 • trzydniowy kurs jest całością, nie ma możliwości uczestniczenia tylko w jego części
 • posiłki: zapewniamy posiłki oraz kawę/herbatę w przerwach
 • rozpoczęcie kursu w piątek o godz. 17:00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży (Plac Jana Pawła II 1)
 • potwierdzeniem poprawnego zapisania się na kurs, jest otrzymanie informacji na wskazany w formularzu adres e-mail
 • po otrzymaniu maila potwierdzającego należy wpłacić zadatek 100zł na konto: Katolickie Stowarzyszenie Theoforos nr konta: 73 8762 0009 0009 4298 2000 0010 w tytule przelewu należy wpisać: datę i nazwę kursu oraz imię i nazwisko osoby wpłacającej (wpłat zadatku należy dokonać najpóźniej na tydzień przed kursem, pozostałą kwotę należy uiścić w rejestracji, w dniu rozpoczęcia kursu)
 • w przypadku rezygnacji z kursu wpłacony zadatek nie jest zwracany (zadatek jest zwracany jedynie w przypadku nie odbycia się kursu z przyczyn nie zależnych od Organizatora);
 • prosimy zabrać ze sobą: Pismo Święte (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik
 • wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatora kursu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o opłatach

Kod rabatowy
Kwota bazowa
Kwota zniżki lub do zapłaty później - jeśli wpłacony jest zadatek
Suma teraz do zapłaty (jeśli jest to zaliczka to resztę należy opłacić na recepcji przed rozpoczęciem)
Wybierz metodę płatności
Przelew bankowy
Zapisując się na ten kurs / rekolekcje akceptuję wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Katolickie Stowarzyszenie THEOFOROS, w celu wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez tę wspólnotę oraz przesyłaniu mi, na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji dotyczących tego wydarzenia. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Katolickiego Stowarzyszenia THEOFOROS. Zgodnie z treścią Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim, wydanym 13 marca 2018r. przez Konferencję Episkopatu Polski.

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Kurs Emaus - 1-3 lipca 2022

Kurs Emaus - 1-3 lipca 2022

01-07-2022 18:00 - 03-07-2022 13:00
Rekolekcje wakacyjne 2022

Rekolekcje wakacyjne 2022

10-07-2022 17:00 - 17-07-2022 14:00
Kurs Jan - sierpień 2022

Kurs Jan - sierpień 2022

12-08-2022 17:00 - 15-08-2022 14:00

Świadectwa

„Bóg mnie odnalazł, jestem Jego niepowtarzalną, wyjątkową córką. Powinnam Mu ufać i wierzyć, że ma dla mnie najlepszy plan, że kocha mnie stałą, wierną Miłością Ojca i czułą, bezwarunkową Miłością Matki. Wystarczy tylko otworzyć serce i przyjąć Tę Miłość”.

Katarzyna

Bóg pokazał mi, że ja też mogę czytać, próbować zrozumieć Słowo Boże. Dowiedziałem się ile jest sposobów zrozumienia Pisma - Słowa Bożego. Zrozumiałem jak ważne jest Pismo Święte i jakie miejsce powinno zajmować w życiu. Bóg rozbudził we mnie umiłowanie Pisma Świętego, rozkochałem się w Słowie jeszcze bardziej. Bóg powiedział mi, że nie mogę się bać i porównywać z innymi.

Adam

Szedłem na ten kurs z obawą, czy podołam temu wszystkiemu, ale teraz wiem, że kiedy Pan wzywa, to mam zostawić wszystko i iść za Nim. Wiem, że On czeka na mnie i że mogę Mu zaufać. To On będzie dawał mi siłę i potrzebne łaski, abym mógł być Jego uczniem.

Adam

Kronika zakończonych kursów

Od 22 do 24 kwietnia w Wiźnie 70 młodych ludzi przygotowujących się do Bierzmowania przeżyło swój Kurs Eureka. Dobra atmosfera i ich otwartość w połączeniu z łaską Bożą sprawiły, że dla wielu był to bardzo ważny czas odkrywania. Dziękujemy Panu Bogu, księżom z parafii, dyrekcji szkoły, z których...
W dniach 8-10 kwietnia ponad 60 osób wzięło udział w Kursie Eureka, który przeprowadziliśmy w Jedwabnem. Byli to przede wszystkim kandydaci do bierzmowania. Nastawienie i przeżywanie kursu przez nich było różne, ale po świadectwach można wnioskować, że nawet w najtrudniejszych przypadkach są...
W dniach 18 – 20 marca 2022 r. w Parafii Świętego Ducha w Kadzidle w Kadzidle k/ Ostrołęki odbył się kurs Nowe życie. W kursie wzięło udział 76 uczestników, w tym 20 mężczyzn i 56 kobiet. Posługiwał 14 osób z naszej wspólnoty, plus 2 kapłanów na kursie i 2 pomocniczych z parafii. Kurs obfitował w...

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń