Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zapisy na: Kurs Nowe Życie - 10-12 czerwca 2022

Informacje:

  • kurs dla osób pełnoletnich,
  • bez noclegów (dochodzony) (jeśli byłaby jednak potrzeba zakwaterowania prosimy o kontakt z koordynatorem kursu)
  • trzydniowy kurs jest całością, nie ma możliwości uczestniczenia tylko w jego części
  • posiłki: zapewniamy kawę/herbatę oraz obiad i kolację w sobotę
  • rozpoczęcie kursu w piątek Mszą Św. o godz. 18:00 w Katedrze św. Michała Archanioła w Łomży ul. Dworna 25 (rejestracja uczestników czynna po Mszy św. od godz. 18:45)
  • potwierdzeniem poprawnego zapisania się na kurs, jest otrzymanie informacji na wskazany w formularzu adres e-mail
  • po otrzymaniu maila potwierdzającego należy wpłacić zadatek 30zł na konto: Katolickie Stowarzyszenie Theoforos nr konta: 73 8762 0009 0009 4298 2000 0010 w tytule przelewu należy wpisać: datę i nazwę kursu oraz imię i nazwisko osoby wpłacającej (wpłat zadatku należy dokonać najpóźniej na tydzień przed kursem, pozostałą kwotę należy uiścić w rejestracji, w dniu rozpoczęcia kursu)
  • w przypadku rezygnacji z kursu wpłacony zadatek nie jest zwracany (zadatek jest zwracany jedynie w przypadku nie odbycia się kursu z przyczyn nie zależnych od Organizatora);
  • prosimy zabrać ze sobą: Pismo Święte (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik
  • wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatora kursu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o opłatach

Kod rabatowy
Kwota bazowa
Kwota zniżki lub do zapłaty później - jeśli wpłacony jest zadatek
Suma teraz do zapłaty (jeśli jest to zaliczka to resztę należy opłacić na recepcji przed rozpoczęciem)
Wybierz metodę płatności
Przelew bankowy
Zapisując się na ten kurs / rekolekcje akceptuję wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Katolickie Stowarzyszenie THEOFOROS, w celu wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez tę wspólnotę oraz przesyłaniu mi, na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji dotyczących tego wydarzenia. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Katolickiego Stowarzyszenia THEOFOROS. Zgodnie z treścią Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim, wydanym 13 marca 2018r. przez Konferencję Episkopatu Polski.

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Kurs Emaus - 1-3 lipca 2022

Kurs Emaus - 1-3 lipca 2022

01-07-2022 18:00 - 03-07-2022 13:00
Rekolekcje wakacyjne 2022

Rekolekcje wakacyjne 2022

10-07-2022 17:00 - 17-07-2022 14:00
Kurs Jan - sierpień 2022

Kurs Jan - sierpień 2022

12-08-2022 17:00 - 15-08-2022 14:00

Świadectwa

„Jest wiele osób żyjących Nauką Chrystusa, poświęcających się dla głoszenia Chrystusa innym, pomimo swoich obowiązków. Przypomniał mi, że tylko Jego Droga jest drogą dobrą, inne sposoby życia prowadzą na bezdroża. Tylko Bóg przynosi nam Pokój, czyni nasze życie lepszym tutaj i daje Zbawienie w wieczności”.

Jolanta 

Bóg pokazał mi, że ja też mogę czytać, próbować zrozumieć Słowo Boże. Dowiedziałem się ile jest sposobów zrozumienia Pisma - Słowa Bożego. Zrozumiałem jak ważne jest Pismo Święte i jakie miejsce powinno zajmować w życiu. Bóg rozbudził we mnie umiłowanie Pisma Świętego, rozkochałem się w Słowie jeszcze bardziej. Bóg powiedział mi, że nie mogę się bać i porównywać z innymi.

Adam

Bóg odnowił w moim sercu pragnienie służenia Mu. Pokazał, że jak coś zacznie, to na pewno dokończy. Użyźnił moje serce, otworzył je na to, co przede mną.

Mariusz

Kronika zakończonych kursów

Od 22 do 24 kwietnia w Wiźnie 70 młodych ludzi przygotowujących się do Bierzmowania przeżyło swój Kurs Eureka. Dobra atmosfera i ich otwartość w połączeniu z łaską Bożą sprawiły, że dla wielu był to bardzo ważny czas odkrywania. Dziękujemy Panu Bogu, księżom z parafii, dyrekcji szkoły, z których...
W dniach 8-10 kwietnia ponad 60 osób wzięło udział w Kursie Eureka, który przeprowadziliśmy w Jedwabnem. Byli to przede wszystkim kandydaci do bierzmowania. Nastawienie i przeżywanie kursu przez nich było różne, ale po świadectwach można wnioskować, że nawet w najtrudniejszych przypadkach są...
W dniach 18 – 20 marca 2022 r. w Parafii Świętego Ducha w Kadzidle w Kadzidle k/ Ostrołęki odbył się kurs Nowe życie. W kursie wzięło udział 76 uczestników, w tym 20 mężczyzn i 56 kobiet. Posługiwał 14 osób z naszej wspólnoty, plus 2 kapłanów na kursie i 2 pomocniczych z parafii. Kurs obfitował w...

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń