Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Świadectwa

Bóg pokazał mi, że na Jego miłość nie muszę zasłużyć. Jego miłość jest bezwarunkowa. Ważną rolę odgrywa przebaczenie. Tylko w kościele i we wspólnocie mogę się rozwijać. Pan Bóg ma dla mnie plan. Ja tylko muszę się na to zgodzić. Otworzyć swoje serce.

Henryka

Przeprowadził mnie przez przymierze z Jezusem-Słowo. Czuję, że chcę wejść w głębszą relację z Jezusem-Słowo: poprzez czytanie, studiowanie, zapamiętywanie i życie Słowem.

Andrzej

Bóg wziął mnie na warsztat i zrobił generalny remont. Wyklepał, zaszpachlował, wymienił oleje, wyrzucił graty z bagażnika i schowków. Wyczyścił, zatankował do pełna i wysłał na kolejne setki kilometrów.

Bartek

Kronika zakończonych kursów

W ostatnich dniach wakacji odbył się po raz pierwszy w naszej szkole SNE kurs Historia Zbawienia. W jaki sposób Bóg doświadczył uczestników, o czym jest kurs ? Zapraszamy do przeczytania świadectw z kursu.
Czas kursu Emaus za nami. Od 21 lipca przez trzy dni ok. czterdziestoosobowa grupa ludzi: uczestników i posługujących, którzy chcą umacniać swoją wiarę, przeżywała niezwykły czas z Jezusem-Słowo. Bez wątpienia, był to czas doświadczania, jaką moc, jaką głębię ma Jego Słowo. Bez wątpienia, był to...
W dniach od 14 do 16 lipca prawie 20 osób wzięło udział w Kursie Eureka w Parafii Leman. Był to czas dobrej zabawy, ale też pogłębionej refleksji na temat Boga w życiu młodych ludzi. Co się wydarzyło w sercach tych młodych najlepiej wie Pan Bóg i oni. Bardzo pozytywnie oceniali cały Kurs, Jeden z...

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń