SNE Theoforos Łomża

Aktualności

Kurs Eureka dla młodzieży z Kolna

W dniach 16-18 lutego 2018r. nasza Wspólnota przeprowadziła kurs Eureka dla młodzieży z Kolna. To był dobry czas, w czasie którego Bóg siał swoje ziarno na młode serca, o czym czytamy w świadectwach:


Najważniejszym momentem na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Bóg pokazał mi jak bardzo mnie kocha.Poczułem jedność z nim. Dzięki temu kursowi jestem bardzo szczęśliwy. Kurs bardzo mi się podobał, szczególnie zabawy i gry.
Bartłomiej

Na kursie Bóg pokazał mi, że zawsze mogę się do niego zwrócić, że opiekuje się mną i zawsze ze mną jest. Najważniejszym momentem na kursie było, gdy prosiłam Boga o uwolnienie z grzechów oraz modlitwa do Ducha Świętego.
Małgorzata

Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego. Ten kurs pogłębił moją wiarę i zachęcił mnie do spędzania więcej czasu z Bogiem.
Grzegorz

Najważniejszym momentem na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Na kursie Bóg pokazał mi prawdę o mnie oraz zachęcił do dalszego podążania za Nim.
Daniel

Najważniejszym momentem na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Na kursie Bóg wskazał mi jaką osobą trzeba być, aby być dobrym człowiekiem.
Mateusz

Bóg na kursie pokazał mi, że mnie kocha. Na kursie podobały mi się świadectwa animatorów. Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego.
Tomasz

Najważniejszym momentem na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Na kursie podobała mi się przyjazna atmosfera i świadectwa prowadzących.
Kamil

Na kursie podobał mi się sposób prowadzenia zajęć. Najważniejszym momentem był modlitwa do Ducha Świętego.  Na kursie Bóg pokazał mi Swoją miłość.
Karolina

Bóg na kursie dał mi siłę. Najważniejszym momentem była dla mnie modlitwa do Ducha Świętego. Na kursie podobała mi się panująca atmosfera.
Hubert

Na kusie podobała mi się przyjazna atmosfera. Najważniejszym momentem była modlitwa do Duch Świętego. Bóg utwierdził mnie w w tym, że warto wierzyć. Pokazał też, że naprawdę istnieje i mi pomaga. Pomógł zrozumieć, że Bóg jest dla mnie kimś ważnym.
Damian

Na kursie podobały mi się zabawy. Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego. Zrozumiałem bardziej miłość Bożą do mnie oraz to, że powinienem dzielić się tą miłością z ludźmi, których spotykam w swoim życiu.
Szymon

Zrozumiałam, że mimo trudności powinnam ufać Bogu. On z niczym nie zostawi mnie samej. To On leczy wszystkie moje choroby i jest potężniejszy od złego ducha, więc nie muszę się bać jego prób odciągnięcia mnie od Boga. Jestem silna mocą Jezusa.
Magda

<< powrót