SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Nowe Życie w Zambrowie 15-17.09.2017r.

HANNA
Otworzył moje zamknięte serce na jego miłość. Doświadczyłam dotknięcia mojej osoby poprzez Ducha Świętego w postaci wiatru. Doświadczyłam miłość Jezusa w swoim sercu.

TERESA
Pokazał mi, że zmieni moje życie jak tylko Mu na to pozwolę. Otworzył moje oczy i uszy i serce. Doświadczyłam dotknięcia Ducha Świętego.

BASIA
Bóg poprzez modlitwę i przebywanie we Wspólnocie dał mi wewnętrzny spokój, powiedział mi, żeby iść w tym kierunku, tą drogą. Doprowadził mnie też do szczerej spowiedzi z całego życia, to mnie uspokoiło i ukoiło moją duszę. Pozwolił mi też podjąć decyzję o wybaczeniu.

AGNIESZKA
Pokazał mi jak bardzo mnie kocha, że jest zawsze przy mnie ta Jego ciepła ręka trzyma mnie za szyję i to On jest moim Królem i to On od tej chwili będzie kierował moim życiem, a ja Mu nie będę przeszkadzać.

MAŁGORZATA
Bóg ukazał i pokazał mi jaką jestem osobą i że taką mnie kocha ze wszystkimi wadami. Pozwolił mi się otworzyć i oddać swoje życie Jemu. Spokój i taką błogość jaką otrzymałam dawno nie widziałam. Pragnę więcej Boga w moim życiu. Chwała Panu

PAWEŁ
Jak bardzo mnie kocha, że jest dobrym Pasterzem. Dotknął mojego serca i skruszył je, pokazał, że można dobrze się bawić we Wspólnocie. Pan pokazał mi żebym szedł za nim to, co przygotował dla mnie i mojej rodziny.

ANETA STĘPNIAK
Bóg pokazał mi jak mnie kocha. Obraz Jezusa prowadzącego mnie za rękę utwierdził mnie w przekonaniu, że podążam właściwą drogą bo to Sam Bóg mnie prowadzi. Przeżywam ostatnio chwile i słowa, które otrzymałam bardzo mnie umocniły, a były to słowa: "Przyjdźcie do nie wszyscy, którzy obciążeni i utrudzeni jesteście a Ja Was pokrzepię". Chwała Panu!

AGNIESZKA PAWLAK
Bóg pokazał mi, że kocha mnie taką jaką jestem, że nie muszę nic zrobić aby zasłużyć. Podczas modlitwy o Dary Ducha Świętego czułam uścisk nadgarstka oraz wykrzywione dłonie a także czułam spokój. W ostatnim dniu czułam jak coś spływa mi po nogach, jakby woda. Chwała Panu!

TOMEK
Pokazał co jest dla mnie dobre. Otworzył mi serce. Zesłał Ducha Świętego.

ANDRZEJ
Bóg rozmiękcza moje serce. Powoli zaczynam się otwierać na moc Ducha Świętego. Powoli przestaję myśleć w sposób egoistyczny, oceniający innych.  Zacząłem rozumieć że nie jestem najważniejszy tylko Jezus i jego łaska.

AGNIESZKA
Bóg przemówił do mnie osobiście poprzez Słowa, które przekazał mi wstawiennik po Chrzcie w Duchu Św. - Pan mówił, że jestem piękna (PnP 1,15). Od zawsze czułam się gorsza od innych, a nawet niechciana i nie taka jak powinnam. Miałam urodzić się chłopcem, a historia po moim urodzeniu opowiadana w rodzinie na wesoło: Tata dzwoni do swojej mam ze słowami: "Dziewczynka, co to będzie" była dla mnie zawsze źródłem cierpienia. Teraz Bóg pokazał, że jestem piękna i jestem taka jak On chciał.

BASIA
Zrozumiałam, że Chrystus kocha mnie za to, że jestem, nie muszę na to zasłużyć, nie muszę za to płacić, że jestem jego ukochaną córką. Kocha mnie bez względu na to jak wyglądam. Czuję wielką radość i spokój wewnętrzny. Oddałam swoje życie Chrystusowi, a On już sie wszystkim zajmie. Zostawiłam go na należnym Mu miejscu. Dziękuję Michałowi, że zaprosił mnie na ten kurs. Chwała Panu.

ZOFIA
Wiem, że mnie kocha!!

BOŻENA B.
Dla mnie nie wiem, ale wokół piękne cuda.

MICHAŁ
Doznałem uśpienia w Duchu Świętym zamykając oczy widziałem tylko mgłę, nic więcej, powiedziałem:  "Panie ja już nic nie chce sam kombinować", mgła odeszła i poczułem uścisk na czole, obudziłem się. Uświadomił mi kto się w życiu liczy i jak ma iść.

ALEKSANDRA
Bóg pokazał mi, że wszystko będzie dobrze jeśli tylko powierzę Mu swoje życie. Pokazał mi, że jest za mną cały czas.

HANIA
Dowiedziałam się na Kursie, że Bóg mnie kocha taką jaką jestem. Wydawało mi się że nie jestem godna, aby mieć spoczynek w Duchu Św. Wszystko okazało się nieprawdą. Jestem kochana, a spoczynek w Duchu Św. doznałam kilka razy. Podczas którego śmiałam się, byłam zlana jakby wodą, cała mokra. Chwała Panu!

ADRIAN
Przez drugi dzień kursu czułem wewnętrzny ból. Wywoływane kolejne fragmenty Pisma Św. nauczyły mnie. Zastanawiałem się, czy nie potrzeba opuścić kursu. Po modlitwie wstawienniczej jednak wszystko odeszło.

MARCIN
Myślę, że zabrał mój ból, złość, niemoc jaką byłem ogarnięty. Pokazał mi drogę, otworzył mi oczy podczas podróży wokół Kościoła jak ciężko mi było zejść z górki i wejść do Kościoła. Wierzę, że Jest, Był i zawsze Będzie.

IWONA
Dał mi spokój serca, uzdrowił dusze i ciało. Dał mi odwagę, której mi brakowało w podejmowaniu decyzji. Za to dziękuję. Chwała Panu

HALINA
Wieczorem w domu otworzyłem Pismo Święte na chybił trafił i otworzyłam na stronie gdzie był tytuł: "Stare i nowe życie", "Zasady nowego życia". W niedzielę, kiedy modliliśmy się i przykładaliśmy Pismo Św. do naszej głowy, uszu i oczu powtórnie otworzyłam Pismo Święte i znów na tym akapicie "Zasady nowego życia".

BARTEK
Podczas tych trzech dni kursu z każdym momentem jak tu przebywałem czułem, jak coraz bardziej wyciszam się, jak uspokajam wewnętrznie. Mam nadzieję, że będzie to trwało cały czas i że Jezus będzie pomagał mi w tym oraz będzie pomagał mi w utrwalaniu wiary w niego.

MARTA SZ.
- Utwierdził mnie w przekonaniu, że idę dobrą drogą
- Rozpalił chęć czytania Pisma Świętego
- Rozpalił chęć posługi
- Skupienie w modlitwie i radość z niej płynąca oraz znalezienie na nią więcej czasu
- Rozpalił radość
- Wskazał elementy, których powinnam się kurczowo trzymać, aby w Nim trwać i doznawać radości na co dzień.

KATARZYNA LEWOŃ
Bóg dał mi nowe życie. Obdarzył mnie organem miłości oraz spokoju serca i duszy. Otrzymałam radość serca, że jestem dzieckiem Bożym i wszystkie łaski, które na nas i na nie spływają są całkowicie za darmo. Nie ważne kim jesteśmy Bóg zawsze będzie kochał bezwarunkowo.

ADAM SZABŁOWSKI
Bóg przez swojego posłańca, którym jest Duch Święty otworzył moje oczy, umysł i serce na to, że naprawdę istnieje i podarował mi worek bez dna z którego co chwilę wyciągam prezenty, poczułem się jak mały chłopczyk, który siedząc pod choinką otwiera prezenty jednym z tych prezentów jest uleczenie bólu pleców, której otrzymałem podczas modlitwy wstawienniczej i tak mocno odczułem ciepło, która wędruje po moich plecach, kolejnym znakiem który dostałem był mój dzień spędzony na kursie. Rozmawiając z Michałem mówiłem mu, że pewnie będę musiał wyjść z kursu, który miałby skończyć się o 21.40, atu taka niespodzianka, koniec nastąpił o 21.00 i wtedy drugi raz odczułem obecność Ducha Świętego, kolejnym znakiem od Pana było to, że gdy napisałem o tym co bardzo mi ciąży i przeszkadza w mym życiu i  gdy w myślach prosiłem Boga, Ducha Św. o pomoc po 2 minutach przejeżdżał mój ojciec, zatrzymał się i oznajmił mi o tym, że mój były szef pyta o mnie i proponuje mi pracę i tutaj znów odczułem bardzo mocno obecność Pana, że jest ze mną, że bardzo mnie kocha i wskaże mi tą właściwą drogę. Chwała Panu!!!!

WIOLETTA
Doświadczyłam, że Bóg kocha nie taką, jaką jestem. Bóg wlał w moje serce pokój. Na modlitwie wstawienniczej otrzymałam łaskę przebaczenia dwom bliskim osobom z mojej rodziny.

ELŻBIETA
Bóg wlał w moje serce spokój, którego od jakiegoś czasu bardzo potrzebowałam i o niego prosiłam, Duch Św. przyszedł do mnie pod postacią ognia, który zapłonął w moim sercu z wielkim żarem.


<< powrót