SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Eureka w Hodyszewie 24-26.XI. 2017r

Najważniejszym momentem na kursie była modlitwa do Ducha Świętego, bardzo poruszające były konferencje i świadectwa. Panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Bóg pokazał mi, że wszystko co jest, jest piękne oraz uświadomił mi że też jestem piękna. Na kursie uświadomiłam sobie, że należy każdego kochać i szanować mimo wszystko. Nie można nikogo odrzucać, ponieważ można się znaleźć w takiej samej sytuacji.
Zuzanna 


Na kursie podobało mi sie to, że wszyscy mogliśmy na sobie polegać, tak jak prawdziwa wspólnota. Najważniejszym momentem dla mnie było spotkanie z Panem i modlitwa. Bóg pokazał mi, że zawsze jest przy mnie i wspiera mnie cały czas. Pokazał też, że zawsze można się dobrze bawić i warto się czasem oderwać od tego co ma się na co dzień. Uświadomił mi, że zawsze warto dotrwać do końca i odkryć swoją "Eurekę". Pokazał, że zawsze przy nas będzie i nas nie zostawi choćby nie wiem co.
Wiktoria


Najważniejsze dla mnie była wspólna modlitwa do Ducha Świętego. Podobały mi się konferencje. Wiem, że Mu bardzo na mnie zależy, że zawsze jest przy mnie i mogę Mu powiedzieć wszystko.  Bóg może wszytko i powinnam oddać Mu swoje życie. Wiem, że muszę bardziej pielęgnować naszą miłość, bo bez Boga będę jak zwiędła róża.  Na kursie Bóg spełnił jedną z moich próśb, za co dziękuję.
Alekandra


Bóg pokazał mi na tym kursie, że kocha mnie niezależnie jak wyglądam i jaka jestem.  Bóg kocha wszystkich oraz to, że zawsze z nami jest i będzie. Najważniejszym momentem na kursie była dla mnie modlitwa do Ducha Świętego.  Zrozumiałam też, że Bóg kocha grzeszników, ponieważ każdy jest grzesznikiem.
Natalia

Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego, poczułam że naprawdę jest przy mnie i pomaga mi.  Na kursie było wiele pozytywnych osób, miały one w sobie tyle energii, że zabawy były przyjemnością. Bóg pokazał mi, że życie w wierze jest naprawdę przydatne, zawsze jest przy mnie. Dzięki kursowi poznałam wiele osób, z którymi na pewno utrzymam kontakt. Dziękuję.
Wiktoria

Najważniejszym momentem dla mnie na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Podczas kursu uwierzyłam, że Bóg mnie kocha i zawsze będzie kochał oraz to, że wybacza mi grzechy i jest przy mnie.  W czasie kursu czułam się bardzo radosna i byłam otwarta na nowe znajomości.
Anna

Najważniejszym momentem dla mnie na kursie była modlitwa do Ducha Świętego. Kurs umocnił mnie w wierze.
Joanna

Najważniejszym momentem na kursie było odnalezienie Jezusa. Bóg pokazał mi co to znaczy kochać kogoś na nowo, że jest ktoś dzięki komu nie musimy dłużej się bać. Tym kimś jest Jezus. Uwierzymy Mu, rozwiniemy skrzydła i wzniesiemy się w niebo swoich pragnień i marzeń.  Dziękuję.
Paulina

Bóg na kursie pokazał mi, że naprawdę jest przy mnie,  choćby było źle, On i tak jest. Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego. Podobały mi się też zabawy.
Jacek

Najważniejszym momentem była modlitwa do Ducha Świętego. Poczułam, że naprawdę jest.  Na kursie podobały mi się zabawy. Kurs dał mi do myślenia. Chcę zapisać się do wspólnoty w mojej parafii. Dotarłam do kolejnego etapu miłości. Teraz do kościoła na Mszę nie będę chodzić tylko po podpis.
Julia

Na kursie podobało mi się wspólne śpiewanie i zabawy. Najważniejszy moment to modlitwa do Ducha Świętego. Pokazał, że warto wierzyć w siebie, bo gdy się mocno wierzy można osiągnąć wszystko.
WeronikaPrzydatne linki