SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie NZ w Jednaczewie 20-22 .X.2017r.

Dał poczuć, że realnie, niemal namacalnie jest. Pokazał, że jestem na właściwej drodze, ale ciągle muszę się nawracać, ciągle podłączać się do Niego, dbać o tę relację.
Ten kurs to kolejna zachęta ze strony Boga, żebym rozkochała się w Piśmie Świętym. Jakby przynaglenie, żebym regularnie poznawała Jego Słowo.
Jolanta Simon


W moim sercu i głowie często pojawia się słowo ŁASKA. Podczas tego kursu poczułam spokój i jestem pełna nadziei, że boża łaska jest ze mną.
Hanna Modzelewska


Zdobyłem wiedzę. Wiele nowych tematów, które były poruszone. Oderwanie od codzienności i oglądania telewizji.
Jan Węgrowski


Pokazał mi swoją miłość do mnie i w jaki sposób mam zrozumieć swoje życie i jak mam zachowywać się względem mojej rodziny i znajomych.
Szymon Niksa


Pan Bóg daje siłę i wiarę w to, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Bardzo nas ukochał i ta Miłość jest za darmo. Jak dbać i pielęgnować miłość, przenieść to w życie. Wspólnota daje wsparcie i bezpieczeństwo.
Anna Kania


Szukałam, planowałam ale nie ruszałam się z kanapy. Więc Bóg „przyszedł” do Jednaczewa. Dzięki Kursowi podjęłam decyzję, że walczę z moimi słabościami, zmieniam nawyki i CODZIENNIE będę otwierać Pismo Święte, by szukać wskazówek konkretnie dla mnie.
Agnieszka Smekta


Po kursie poczułam spokój i zmieniłam nastawienie na sposób życia. Przed kursem byłam załamana, nie chciało mi się żyć ale Boże Ty wiesz, że dam radę bo jesteś ze mną. Chwała Panu!
Hanna Łomotowska


Więcej się utożsamiłam.
Irena Węgrowska


Bóg po raz kolejny pokazał mi, jak bardzo mnie umiłował, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jest On jedynym prawdziwym przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie. Zabrał mój strach, lęk i obawy, które towarzyszyły mi od dłuższego czasu.
Anna Kruszewska


Otrzymałam spokój, dar radości, wyciszenie wewnętrzne.
Genowefa Szydlik


Przywrócił mi spokój duchowy.
Barbara Kruszewska


Dał mi wiele przemyśleń, żebym więcej się modliła do Boga. Więcej wybaczała.
Joanna Chludzińska


Odszedł ból pleców, który odczuwałam. Nosiłam go w sobie od wielu lat. Nauczył „darowania” grzechów sobie i innym (przebaczania). Nauczył miłości. Skruszył zatwardziałość serca.
Teresa W.


Bóg pokazał mi, że są ludzie życzliwi dla mnie i innych. Pan Bóg uspokoił moje nerwy i przekonał mnie, że trzeba bliźnim przebaczać – tym, którzy wyrządzili mi krzywdę a było ich kilku… Dziękuję Panu Bogu za to.
Ewa Kowalewska


Bóg pokazał mi, jak płytka jest moja wiara. Potrzebuję dużo pracy nad sobą, żeby to co usłyszałam wprowadzić w życie. Na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe. Mam jednak nadzieję, że to się zmieni.
Grażyna Pupek


Wlał Ducha Świętego w moje serce i w moje życie. Pokazał jak iść przez życie mimo ich przeciwności. Jak modlić się, żeby modlitwa nie była tylko pustymi słowami. Pozwolił mi podjąć właściwą decyzję w moim życiu, aby zawsze wierzyć i ufać Bogu.
Zofia Kowalczyk


Bóg pokazał mi jak bardzo jestem poraniona w moim dotychczasowym życiu. Dziś nie potrafię odpowiedzieć na wiele pytań. Ale wiem, że podjęłam decyzję o nawróceniu i chciałabym w tym  wytrwać. Mam nadzieję, że dobry Bóg pomoże i poprowadzi.
Lidia Jesionkowska


Odmienił moje życie. Pokazał jak bardzo mnie kocha i jak jestem dla Niego ważna. Dał mi nadzieję na lepsze, radośniejsze życie. Teraz wierzę, że jestem kochana i Pan Bóg przebacza moje grzechy. Wiem, że nie jestem sama.
Kunegunda Jackowska

<< powrót