SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Jan 27-30.XII.2017r.

Podczas kursu Jan Bóg otworzył mi oczy na to co tak naprawdę oznacza bycie Jego uczniem i jaką wartość ma formowanie kolejnych uczniów. Pokazał mi jak wszystkie relacje w moim życiu są ważne w podążaniu za Jezusem.
Katarzyna

Bóg znów pokazał mi jak mnie kocha i mimo tego kim byłem, chce mnie mieć przy sobie, chce abym był Jego uczniem. Uleczył mnie ze zranień jakie nosiłem w sobie i dał pragnienie aby dalej nad sobą pracować – dla siebie i innych.
Janusz

Pan Bóg zapraszając mnie na kurs Jan – zaskoczył mnie. Poruszył moje serce, zadał wiele pytań na które nie potrafię odpowiedzieć. Teraz będę czekała, aby duch Święty natchnął mnie i dał odpowiedzi.
Sławomira

Bóg na kursie Jan pokazał mi swoją miłość i obecność pośród nas.
Edyta

Bóg na kursie pokazał mi jak bardzo jestem dla Niego ważna i jak bardzo pragnie bym nawiązała bliższą relację z Bogiem Ojcem i z sobą samą.
Bożena

Boże, przypieczętowałeś pieczęcią Ducha Świętego to, co uczyniłeś w mym sercu. Dałeś mi odczuć, że miłosierdzie Twoje nie ma granic i nic nie jest w stanie tego zmienić. Jestem dzieckiem Boga. Chwała Panu!
Wiesiek

Kurs Jan uświadomił mi, że już od jakiegoś czasu kroczę drogą ucznia (choć robiłem to nieporadnie). Teraz wiem, gdzie popełniałem błędy i nad czym muszę pracować, aby w 100% wykonać plan Boga, który złożył w moje ręce.
Michał

Bóg pokazał mi prawdę o mnie samej, o moich relacjach z innymi. Zobaczyłam własne słabe i mocne strony, dostrzegłam najważniejsze wartości w moim życiu. Wiem, że to początek mojego kształtowania na ucznia.
Ewa

Na kursie Jan jeszcze raz Jezus potwierdził, że Jego obietnice co do mojego życia są aktualne i nieodwołalne.
Dominika

Bóg na kursie Jan przełamał moją obawę przed wyjściem do innych ze Słowem Bożym. Uświadomiłam sobie, że czasem i ja potrzebuję pomocy i że nie powinnam wstydzić się o nią prosić.
Justyna

Na kursie Jan Bóg odnowił ze mną relację. Skruszył mury, który chroniły mnie przed zranieniami, a jednocześnie raniły bardziej niż ktokolwiek inny. Bóg pozwolił mi spojrzeć na drugiego człowieka Jego oczami i docenić obecność innych.
Joanna

Po kursie Jan poczułem się wyzwolony, lekki. To był czas w otoczeniu wspaniałych ludzi!  Zobaczyłem też drogę, którą chcę dalej podążać.
Tadeusz

Bóg pokazał mi, że zawsze jest przy mnie, że może zrobić ze mnie piękna perłę. Ponadto zabrał mi ból nóg, który dokuczał mi od początku kursu.
Martyna

<< powrót