SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Nowe Życie 8-10.06.2018r

Bóg dotrzymał danej obietnicy, cały czas mnie zmienia i moje życie. Uświadomił mi, że nic nie da szczęścia tylko Bóg. Tu dał mi łaskę pełnego wyciszenia w zaśnięciu w Duchu Świętym.
Paweł.

Bóg pokazał mi, że wszystko jest możliwe. Pragnęłam być na tym kursie razem z mężem i tak się stało – za to dziękuje Mu. Uświadomiłam sobie tu, co jest w życiu naprawdę ważne. Wyciszyłam się. I najważniejsze, już teraz wiem, że Bóg mnie kocha.
Justyna.

Bóg dał mi poczuć swoją miłość oraz pokazał mi drogę mojego życia. Już wiem, że nie muszę się o nic martwić.
Rafał.

Bóg obdarował mnie wieloma prezentami, przede wszystkim swoją miłością, pokojem i radością. Pozwolił mi się otworzyć na obfitość łask jakie ma dla mnie. Chwała Panu.
Anna.

Bóg pokazał mi , że jest zawsze blisko mnie. Jeśli oddam wszystko, co w życiu robię będzie mi łatwiej. Pokazał mi co tak naprawdę liczy się w życiu i chcę w tym trwać. AMEN
Marta.


W czasie modlitwy miałam obraz Jezusa, który jest niezmiernie szczęśliwy, uśmiecha się, tańczy, trzyma mnie za rękę z ogromną radością w oczach.
Mariola.

Bóg pokazał mi, że w życiu są wybory, że nie musimy się lękać przed „Nowym”, jeśli w te „Nowe” wkraczamy z Nim.
Milena.

To, że nie jest ważne kim jestem, lecz to do czego dążę, że życie jest po to by pokazać jak kocham Boga i to tylko ode mnie zależy, czy faktycznie pokażę
Mateusz.

Bóg umocnił mnie w mojej wierze. Pokazał mi co mnie powstrzymuje by w pełni być oddaną Bogu. Utwierdził, że moja droga jest głoszenie Słowa Bożego, tylko potrzebuję czasu. Po raz kolejny napełnił mnie Duchem Świętym i radością.
Małgorzata

Uzbrajam się w cierpliwość czekając na owoce, ponieważ ja niczego nie dostaję „od ręki’. Spotkałam i poznałam bardzo ciekawych ludzi. Frapującym jest obserwowanie relacji obcych sobie na początku osób – otwierania się, wspierania i motywowania.
Grażyna.

<< powrót