SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Nowe Życie w Baranowie 15-17.06.2018r.

Dzięki kursowi mogę spojrzeć na moje życie z innej perspektywy, zmienić hierarchię wartości. Zastanowiłam się na tym co naprawdę w życiu jest ważne - BÓG
Anna

Na kursie odkryłam moją wartość w oczach Boga. Mam nadzieję na nowe życie w Bogu, zobaczyłam drogę do prawdziwego nawrócenia, umocniła się moja wiara.
Anna

Bóg na kursie pozwolił mi poczuć się Jego córką, pokazał że kocha mnie osobiście i bezgranicznie. Pokazał mi grzechy i troski, które na siebie nakładam, a to On chce wziąć na siebie. Kocham Go całym sercem i jestem Mu wdzięczna.
Bożena

Jestem człowiekiem wolnym, nie przymuszanym do niczego. Bóg przybliżył mnie do nawrócenia.
Maciej

Uświadomiłam sobie na kursie, że Bóg jest Dawcą i Panem i daje nam wszystko za darmo. My musimy umieć to przyjąć. Chcę otworzyć drzwi mojego serca Chrystusowi.
Teresa

Po kursie mam pewność drogi, którą mam podążać. Jakich zmian muszę dokonać w swoim życiu.
Sławomir

Bóg pokazał mi, że mnie kocha, dał mi łaskę wiary, spokoju. Pokazał, że jest dla mnie Tatusiem, a nie groźnym Ojcem.
Agnieszka

Jezus zawsze był moim przyjacielem i tak trochę jakby "obok". A teraz jest moim Panem, Panem mojego życia, już nie boję się, że o mnie zapomni - gdzieś mnie zgubi... Zawsze będzie ze mną, nawet jak Go nie będę wołać i szukać...
Danuta

Bóg pokazał mi swoją Miłość, dał po raz kolejny uczucie, że nie jestem sama. Wokół mnie jest tylu ludzi myślących tak jak ja i takich, od których mogę się wiele nauczyć, jeśli chodzi o zawierzenie Bogu. Doświadczyłam mocy wspólnoty. Dziękuję za to Bogu i wszystkim ludziom.
Justyna

Bóg dał mi świadomość jak bardzo mnie kocha. Pozwolił zrozumieć, jak być razem z Nim.
Jarosław

Zrozumiałem, że Bóg mnie kocha i da mi siłę stawać się lepszym człowiekiem.
Justyna

Bóg pokazał, że trzeba przebaczać, kochać. Pokazał, że nawracanie muszę zacząć od siebie.
Marianna

Bóg pokazał mi, że mnie kocha, że był ze mną kiedy ja bardzo Go potrzebowałam, kiedy myślałam, że jestem sama. Pokazał, że pomimo upadków i tak będzie mnie kochał.
Renata.

Mam NOWE ŻYCIE, którym mam żyć a zostawić stare.Całkowicie mam oddać się Jemu, bezgranicznie. On mnie poprowadzi i pomoże wypełniać Jego wolę.
Wiesław

Stałam się wolnym człowiekiem, naprawdę narodziłam się na nowo. Poprzez przebaczenie i wyzwolenie z grzechów jestem spokojna. Jestem radosna i chcę siać radość o dobro wszędzie.
Lucyna

Jezus ukazał mi swoją Miłość, że kocha mnie ponad wszystko, miłością bezwzględna i osobistą, a co najważniejsze miłością bezinteresowną. Dzięki kursowi Nowe Życie moja wiara bardziej się umocniła i wiem, że jestem na dobrej drodze i muszę zrobić wszystko aby już na niej pozostać i aby moje serce zawsze było przepełnione miłością Boga, by miłość nigdy nie gasła.
Agata

Pękła skorupa na moim sercu, zaczęło się otwierać na Boga i Ducha Świętego, na co długo czekałam. Modlitwa pomogła.
Teresa

Bóg otoczył mnie Miłością, taką gorącą. Pierwszy raz w życiu czułam obecność Boga. Wiem, że ma plan na moje życie.
Beata

Bóg pozwolił mi uwierzyć, że jestem dla Niego najważniejsza, że czeka na mnie i bardzo mnie kocha. Pomoże mi w każdym moim problemie.
Katarzyna

Duch Święty dotknął mojego serca i pokazał mi inny, nieznany mi wymiar Miłości. Poczułam, że Bóg mnie kocha. Mimo tego, że często jestem gdzieś obok, zapominam o Nim. On jest nieustannie przy mnie i moich bliskich. Zawsze ma dla mnie otwarte Serce. Pokazał mi, że ja jestem Jego dzieckiem i dziedzicem.
Marta

Bóg mnie kocha. Ja kocham Boga. Rozumiem to.
Teresa

Bóg pokochał mnie i wlał we mnie nadzieję, że mnie już nie opuści, a ja się od Niego nie odwrócę. Dał mi siłę, by stawiać czoła przeciwnościom losu. Napełnił spokojem ducha. Nauczył kochać innych.
Julia

Bóg pokazał mi swoją Miłość. Ukazał mi dar, którego nigdy nie wiedziała, że mam.
Irena

Pan Bóg ma dla mnie plan. Zaprosił mnie na kurs Nowe Życie. Dziękuję Mu za to. Otrzymałam nowe serce, mogę rozpocząć nowy rozdział mojego życia, życia w prawdzie.
Beata

<< powrót