SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po Eurece 21-23.09.2018r.

Nawrócenie w stronę Boga. Wolność duchowa.
Dawid

Wrażenie wywarła na mnie modlitwa do Ducha Świętego. Nie tylko moja reakcja,  ale też innych była niesamowita. Płacz, sen to nie wszystkie reakcje, które nie zdarzają się na co dzień. Podobały mi się również konferencje i spacer z Jezusem.
Alicja

Wiele osób mówiło, że było dlatego... , ale można było zdać sobie sprawę, że rzeczy, o których było mówione na kursie, była bardzo ważna i na pewno nam się przyda w dążeniu do Boga.
Paweł

Kurs "Eureka" był naprawdę dobry. Dzięki niemu wzmocniłam swoje relacje z Bogiem. Poznałam fajnych ludzi. Serdecznie będę polecać ten kurs znajomym.
Natalia

Podobały mi się konferencje, chociaż dużo mówili i były długie. Bardzo podobały mi się animacje.
Gabrysia

Dzięki tym rekolekcjom bardziej się zbliżyłam do Boga. Uświadomiłam sobie, że Bóg kocha każdego. Najbardziej podobały mi się konferencje, po których było przemyśleć różne, ważne sprawy. Niesamowitym wydarzeniem była modlitwa o Ducha Świętego.
Angelika

Moja Eureka to odnalezienie lekkości duszy i podobało mi się, jak chodziliśmy do Małpek i przeszliśmy drogę, poszliśmy do kaplicy i tam wyspowiadałem i odetchnąłem z ulgą.
Jakub

Pierwszy raz (chyba) w życiu poczułam miłość Boga. Podczas modlitwy do Ducha Świętego poczułam, jak Boża radość mnie wypełnia, jak wszystkie problemy mijają. I to była moja Eureka.
Ania

Najbardziej podobało mi się, gdy Jezus uwolnił nas od naszych grzechów. Bóg cały czas się o nas troszczy i każdego kocha. Jezus jest Panem naszego życia, dzięki Niemu możemy wieść szczęśliwe życie.
Kornelia

Na tym kursie odkryłam, że z każdą kolejną modlitwą Bóg jest coraz bliżej mnie. Odkryłam również, że muszę otwarcie rozmawiać o Bogu i z Bogiem oraz nie kryć swoich grzechów i mieć szczerą spowiedź. Mogę dodać też, że teraz jeszcze bardziej wierzę w Boga. Dziękuję!
Natalia

Każdemu polecam rekolekcje w takiej postaci. Dzięki nim można poważnie zastanowić się nad swoimi relacjami z Jezusem.
Łukasz

Na  początku nie chciałam przyjechać na ten kurs, ponieważ jest dużo nauki, a w weekend jak każdy chciałam odpocząć. Nie żałuję, że przyjechałam, ponieważ poznałam wspaniałych ludzi, których na korytarzach w szkole unikałam. Znalazłam też wsparcie w niektórych osobach i dziękuję im za to. Odnalazłam też  samą siebie i to jest moja Eureka.
Roksana

Ten wyjazd rozwiał moje wątpliwości wobec Boga. Odzyskałam wiarę na nowo. Zrozumiałam, jak bardzo Bóg mnie kocha.
Ola

Kocham Boga, bardzo!
Szymek

Poznałam nowych ludzi. Bardziej poznałam Boga.
Nikola

Moc Ducha Świętego jest nieograniczona.
Jakub

<< powrót