SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie NŻ w Zbójnej 16-18.11.2018r.

Bóg pokazał mi, że aby zrobić w swoim życiu coś dobrego to trzeba podjąć decyzję i zwrot o 180 stopni. Pokazał mi moje wady, z którymi muszę walczyć. Uświadomił mi, żeby nie stawiać siebie w centrum uwagi tylko Jezusa. Zaprosił do większego udziału we wspólnocie i osobistego zaangażowania.
Tomek

Bóg dał mi bliskość siebie, otwartość. Wróciłam do domu z uśmiechem. Myślę, że zostałam napełniona Duchem Świętym.
Teresa

Stałem się człowiekiem wolnym, luźnym, bez żadnego spięcia. Podczas modlitwy otrzymałem gorące poty.
Witold

Bóg pokazał mi, że jest moim Ojcem i że mimo, że ja Go nie czuję i nie widzę, opiekuje się mną zawsze.
Urszula

Pan Bóg pokazał, że jest zawsze ze mną, że mnie kocha i nigdy mnie nie opuści, nie mam się czego lękać. Dzięki zaufaniu do  Pana Boga mogę osiągnąć wszystko. Trzeba tylko prosić a się otrzyma dzięki wierze.
Małgorzata

Dał mi siłę i wiarę w Jego Ojcowską Dobroć.
Barbara

Bóg pokazał mi, że wszystko jest możliwe.
Edward

Bóg pokazał mi, że jestem dla Niego ważna i że jest ze mną.
Dorota

Bóg na kursie pokazał, że mnie kocha, że jestem bardzo ważną osobą. Zawsze towarzyszyła mi troska o rodzinę, liczyli się inni, a tu bardzo mocno przeżyłam spotkanie z Ojcem.... Bogu dzięki.
Jolanta

Autentycznie odmienił moje życie na NOWE ŻYCIE, dziękuję.
Hania

Odnowił moje życie na dotychczasowe poglądy na wiarę.
Halina

Bóg pokazał mi, że jestem teraz silniejsza w wierze, że potrafię bardziej kochać ludzi. Jestem szczęśliwa.
Alicja

Bóg wyciszył i uspokoił moje serce. Pogodziłam się ze swoimi myślami. Bóg dał mi nadzieję, miłości i silniejszą wiarę.
Aneta

Dla mnie Bóg pokazał, że pomimo, że upadam to on mnie i tak kocha, nie odtrąca mnie. Pokazał jak ważne jest przebaczenie drugiemu człowiekowi czy swojemu wrogowi, że bez tego nie będziemy mogli być zbawieni.
Monika

Pokazał jak mam dalej żyć, żeby być lepszym człowiekiem i mieć jeszcze lepszą wiarę w Boga.
Wiesław

Muszę iść do przodu i nie oglądać się za siebie.
Hanna

Przypomina mi o sprawach, z których sobie zdaję sprawę ale  wymagających ciągłego utrwalania.
Piotr

Bóg pokazał, że mnie kocha, że pomimo mojej grzeszności On mnie chce i kocha mnie. Pokazał mi co jeszcze muszę zrobić, albo co powinnam zrobić i robić aby rozmawiać z Nim i jak odwzajemniać Jego miłość.
Renata

Bóg pokazał mi, że wiele rzeczy muszę zmienić w swoim postępowaniu i w pracy.
Antoni

Bóg pokazał mi, że dzięki Niemu mogę się cieszyć, mogę po prostu żyć. I cieszyć się ziemskim życiem. Oraz że życie przynosi radość i jednocześnie spokój.
Anna

Pokazał mi, że pomimo tego, że jestem grzeszna to mnie kocha i czuwa nade mną. Pozwolił doznać Jego żywej obecności. Dotknął mnie abym nie wątpiła. Zrobił to posługując się ludźmi i Duchem Świętym działającym w nich i przez nich. Uświadomił mi też, że trzeba walczyć o lepsze życie pomimo tego, że nie zawsze będzie łatwo i czasem będzie bardzo bolało.
Marzena

Bóg wskazał mi jakie mam braki, niedostatki nad którymi muszę pracować. Wyartykułowałam swoje grzechy głośno, wyznałam je i chcę nad nimi pracować. Poczułam się kochana. Wiem, że pomimo trudności w życiu mam Jego wsparcie. Dostałam również siłę od Ducha Świętego, aby wytrwać w swoich postanowieniach. Przede mną długa droga, ale wiem, że cel jest tego warty by ją pokonać.
Dorota

Bóg pokazał mi, że muszę zmienić swoje życie na lepsze
Krystyna

Mimo, że jestem grzesznikiem, Bóg kocha mnie bezwarunkowo, chce żebym była blisko Niego. Przebacza, wyciąga rękę, podnosi, a jednak zostawia wolny wybór… Bóg w działaniu przez Ducha Świętego podczas modlitwy dał mi ogromny spokój w sercu, ufność w Boga i taką myśl „Ty się Panie tym zajmij a z Tobą wszystko będzie łatwe”. Chwała Panu za to!
Mariola

Bóg umocnił mnie w wierze!
Cecylia

Dał mi nadzieję na lepsze życie z Chrystusem i siłę do wytrwania
Anna

Odczułam bliskość Boga poprzez dreszcz i płacz, który nadchodził nie wiem skąd.
Maryla

Bóg dał mi nowe życie, mam radość w sercu, dodał mi skrzydeł!
Rafał

Zrozumiałam i jestem przekonana, że Bóg mnie kocha taką jaką jestem
Agata

Odebrał mi mój grzech, z którym się od dawna borykałam. Wierzę, że od teraz nie będę miała już takiego problemu ze sobą. Jezus mi go odebrał. Jak pięknie i z oddaniem uczestnicy wspólnoty posługują nam. Bóg zapłać!
Agnieszka

Cisza w drodze do kościoła była bardzo ważna dla mnie i te momenty zastanowienia oraz oddanie dla Jezusa wszystkiego co złe było w moim życiu.
Zdzisława

Bóg pokazał mi, że jestem dla Niego ważna mimo swych słabości i wad. Wystarczy Mu tylko powiedzieć TAK. Bóg uświadomił mi, że sama z niczym sobie nie poradzę. Muszę Mu zaufać i oddać Mu całą siebie, powierzyć wszystkie swoje sprawy i trwać we wspólnocie.
Elżbieta

Bóg pokazał mi, że mnie kocha, że jestem bardzo ważna dla Niego. Wiem, że nigdy nie będę sama. On na pewno zawsze będzie ze mną. Jestem tego pewna na 100%. Chwała Panu!
Ela

<< powrót