SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Eureka 22-24.02.2019r

Po raz kolejny doświadczyłam obecności Jezusa i Ducha Świętego oraz poznałam świetnych ludzi.
Adrianna

Przed kursem byłam wredna, raniłam innych wyśmiewałam się z nich, dokuczałam. Nawet była taka sytuacja, że prześladowałam koleżankę z własnej klasy chociaż nic mi nie zrobiła. Po kursie zrozumiałam swój błąd i uświadomiłam sobie, że sama bym tak nie chciała i od teraz nigdy tak nie postąpię.
Klaudia

Kurs był zaskakujący i umocnił mnie w wierze.
Marlena

Bardzo mi się podobało, poznałem nowych ludzi, była dobra opieka, jedzenie było dobre i ta Eureka bardzo mnie zmieniła.
Bartłomiej

U mnie było tak, że 7 lat temu zmarł mój tata, do tej pory nie rozumiem dlaczego to zrobił. Ja buntowałam się strasznie mamie i rodzeństwu. Tutaj podczas jednej z modlitw ujrzałam obraz Jezusa i wiem, że Bóg mnie darzy taką miłością, która jest bezwarunkowa i że  miłość Jego zastępuje mi miłość taty, której nigdy nie doświadczyłam.
Ewelina

Eureka to niesamowity kurs, który pomaga odzyskać wolność.
Wiktoria

Jestem nieśmiałym chłopakiem i czas na Eurece był świetny. Doświadczyłem mocy Ducha Świętego co było przyjemne. Poznałem nowych kolegów. Bloki tematyczne były bardzo interesujące jak i świadectwa animatorów.
Sebastian

Kiedy miałem 6 lat mój kolega namawiał mnie na palenie ja zgodziłem się na to, jednak z wiekiem i z pomocą Boga oraz rodziny przestałem.
Paweł

Kurs był niesamowity. Poznałam wspaniałych ludzi. Dzięki temu kursowi doświadczyłam miłosierdzia Bożego. Jezus zawitał w moim sercu
Nikola


Kurs Eureka otworzył moje serce na Jezusa i pokazał, że On kocha każdego. Po tym kursie z pewnością rozejrzę się za jakąś wspólnotą w moim mieście.
Zosia

Moją Eureką jest znalezienie prawdziwych przyjaciół.
Oliwier

Kurs pomógł mi pogłębić więź z Bogiem.
Kamila

Na kursie było bardzo ciekawie. Poznałam nowe osoby. Było wiele zabaw, ale i też poważniejszych zajęć. W moim sercu zaszła zmiana. Otworzę się na kościół.
Wiktoria

Jestem wychowywana w Chrześcijańskiej rodzinie i zawsze czułam, że Bóg jest blisko mnie. Jednak po zmianie szkoły trafiłam do klasy, w której wiele osób jest nie wierzących i stałam się taka jak oni. Dzięki temu, że tu przyjechałam doświadczyłam wielu wspaniałych uczuć, otworzyłam się na miłość Boga, stałam się osobą szczęśliwą. Otworzyłam się również na ludzi z którymi się zaprzyjaźniłam.
Milena

Na kursie najbardziej podobała mi się panująca atmosfera. Ludzie, animatorzy byli bardzo serdeczni i otwarci na nasze pytania i propozycje.
Natalka

Dzięki temu kursowi poczułem, że moja wiara stała się silniejsza. To dobre miejsce na przemyślenia o swojej więzi z Bogiem jak i miejsce do poznania innych osób. Odkryłem swoją Eurekę i czuję się odmieniony.
Kacper

Przed przyjazdem na kurs byłam bardzo nieśmiała. Miałam wiele wątpliwości na temat mojej wiary oraz samego Jezusa Chrystusa. Teraz po kursie jestem zupełnie inna. Otworzyłam się na innych ludzi i jestem już pewna mojej wiary i Jezusa. Po mimo, że moja przemiana dopiero się zaczyna.
Iza

Kurs Eureka był bardzo fajny. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, księży, animatorów oraz miłe siostry. Dzięki temu kursowi zgłębiłam swoją wiarę. Było to niesamowite przeżycie.
Weronika 

Na kursie Eureka uwierzyłam w istnienie Boga, że On naprawdę jest. Poznałam również wspaniałych ludzi z którymi się zaprzyjaźniałam.
Karolina

Na tych rekolekcjach dowiedziałam się dużo o Chrześcijaństwie. Dzięki niemu poczułam się wolna od grzechów.
Julia

Dzięki kursowi Eureka poznałam wiele osób, które pomogły mi zrozumieć tematy, które mnie nurtują i których się bałam. Można było spokojnie zwrócić się z jakąś prośbą do wspólnoty, a ona nie odmawiała. Dziękuję bardzo za te dni.
Monika

Moje życie przed Eureką nie wyglądało tak jak po niej. Dzięki temu Kursowi jestem już pewien, że Bóg istnieje. N tym Kursie było super oraz było dobre jedzenie. Według mnie warto.
Adrian

Kurs przeżyłem w dosyć radosnym nastroju. Codziennie słuchaliśmy ciekawych historii prowadzących, prowadziliśmy fajne zabawy co wieczór od razu po świetnej kolacji. Na kursie możemy się nauczyć  bardzo ważnych rzeczy, które przydadzą nam się w życiu. Czy to w wersji opowiadania czy filmu. Ogółem polecam każdemu przejść przez ten kurs. Zmieni on życie każdego.
Szymon

Moja Eureka była super, ponieważ nauczyłem się dużo rzeczy o Jezusie oraz co to jest miłość Boża i wolność od grzechów. Poznałem nowe osoby.
Marcin

<< powrót