SNE Theoforos Łomża

Świadectwa

Po kursie Emaus 28-30.06.2019r.

Bóg pokazał mi, że chce się ze mną komunikować poprzez Swoje Słowo. Chce Słowem Bożym dawać mi wskazówki, drogowskazy. Pan pokazał mi, że jest i że otacza mnie opieką. Kolejny raz pokazał mi także żebym Mu zaufała. Ma dla mnie piękny plan. Pokazał mi, że to On powołuje do konkretnych zadań, a powołując uzdalnia, że nie pozostawia mnie nigdy samej. Chce mnie uczyć tej ufności ale jednocześnie daje przestrogę co się stanie gdy nie pójdę za Nim. Dał mi takie słowa otuchy, Dobrej Nowiny. Chwała Panu!
Anna

Pan zmienił moje spojrzenie na Pismo Święte. Dostałam od Boga odpowiedź na część moich pytań i wskazówek.
Kinga

Otrzymałam jasną wskazówkę, co do swojej posługi we wspólnocie. Dotarło do mnie, że Słowo Boże to żywy Chrystus. Przepięknym doświadczeniem była forma przyjęcia Ciała Jezusa podczas ostatniej Eucharystii.
Grażyna

Bóg upewnił mnie, że podążam w dobrym kierunku. Zaprosił mnie żebym coraz więcej Go zgłębiał i rozkoszował się Jego Słowem. Umocnił w tym, że Pan może spełnić moje każde pragnienie.
Piotr

Pan dał mi czas na przemyślenia, pozwolił mi z szacunkiem i pokorą patrzeć na Pismo Święte. Tylko On i Jego Słowo są drogowskazem w moim życiu. Na kursie od piątku do końca przeżywałam wielką apatię, niemoc, zmęczenie. Myślę, że to stan przed CZYMŚ WIELKIM w moim życiu – czas przed zmianą go na NOWE z Jezusem.
Ewa

Bóg na kursie przez swoje Słowo pokazał mi, że nie jestem sama, że cały czas jest blisko mnie i bardzo dobrze zna mnie i moje problemy. Pragnie, abym z Jego pomocą się od nich odcinała.
Magdalena

Pan utwierdza mnie w powołaniu i obiecuje wyzwolenie z uzależnienia. Ukazał mi też ciężar skupienia, gdy przesłania Go frustracja na ekipę. Nauczył jak ten ciężar znosić i odrzucać z drogi.
Bartosz

Bóg pokazał mi, że kroczy zawsze przy nas. Musimy Go tylko słuchać a zawsze odpowie nam na nasze pytania, wysłucha naszych próśb. Pokazał mi żebym odważniej broniła wiary, wartości i Kościoła. Postanowiłam, że muszę zawrzeć przymierze ze Słowem. Od tej chwili Biblia (Słowo) będzie moją „laską”.
Maria

Pan Bóg pokazał mi, że na wszystkie moje pytania, wątpliwości, pretensje znajdę odpowiedź w Piśmie Świętym. Jest Ono drogowskazem i receptą na całe życie.
Rafał

Bóg mi pokazał, że Jezus jest moim Pasterzem i postępując zgodnie z zawartym przymierzem ze Słowem, będę czuła i zauważała Jego obecność. Upewnił mnie, że podążając za Nim – Słowem niczego mi nie braknie, bo Pan jest przy mnie. Słaba jest moja znajomość Pisma Świętego i teraz wiem, że muszę poświęcać chociaż kilka minut dziennie na czytanie Go.
Agnieszka

Czułam, że Pan Bóg mi bardzo błogosławi i wskazuje drogę do ewangelizacji co było potwierdzone moją perełką. Chwała Panu!
Mariola

Ostatniego dnia Bóg dał mi Słowo, które bardzo mocno mnie pokrzepiło i rozpaliło moje serce ogniem miłości i odwagi.
Wiesław

Cały czas szukam Boga dlatego z takim pragnieniem przyjechałam na ten kurs. Słowo, które otrzymałam zapewniło mnie bardzo o miłości Boga. Bóg powiedział, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Moje pragnienie to głosić Słowo Boże i dzielić się nim z innymi. Bardzo jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak pięknie przygotowanym kursie, który jeszcze bardziej przybliżył mnie do Boga. Dziękuję ekipie posługującej za ogrom pracy.
Utwierdziłam się w tym, że Bóg naprawdę mnie kocha, że nigdy mnie nie opuszcza, choć czasem w trudnych chwilach tak mi się wydaje, no ale właśnie… wydaje mi się.
Ewa

Pan Jezus wlał pokój w moje serce. Pomógł mi dwa dni wytrzymać bez nikotyny. Obudził we mnie miłość do Pisma Świętego.
Małgorzata

Bóg pokazał mi, że nigdy nie jestem sam, że jest zawsze ze mną. Pokazał mi, że to był dla mnie bardzo dobry czas na uczestnictwo. Dał mi odpowiedzi na moje pytania i spełnił moje wszystkie oczekiwania wobec tego kursu i co od Boga chciałem. Poprzez Słowa, które kierował do mnie zachęcił mnie do rozwoju relacji z Jezusem Słowo i wypłynięcia na szersze wody w relacji z Nim. To bardzo dobry i owocny czas!
Paweł

Bóg pokazał mi, że w każdej chwili można na Niego liczyć i jest z nami.
Teresa

Pan uświadomił mi, że dla Niego ważny jest nawet najmniejszy szczegół w naszym życiu, że Słowo to On sam. Zachęcił do nieustannej rozmowy z Nim, pytania o wszystko, modlitwy Pismem. Chwała Panu!
Martyna

Bóg pokazał mi Swoją miłość, Swoje pragnienia jak bardzo chce abym był z Nim, jak bardzo walczy o mnie i chce abym zawsze poznawał Go jak uczniowie z Emaus, i że mogę się czuć jednym z nich oraz jak ważne jest Słowo. Zrozumiałem jak ważne jest czytanie Pisma Świętego, to jest przebywanie z Bogiem sam na sam w wielkiej radości i miłości. I tylko miłością można zmienić świat i SIEBIE.
Sławomir

Pan pokazał mi, że nie jestem sam w moich radościach i smutkach – Jezus – Bóg są razem ze mną i są dla mnie podporą i pociechą. Pokazał mi też, że muszę być silny w walce z przeciwieństwami losu, z którymi się zmagam i że Jezus mi we wszystkim pomoże, tylko muszę Mu zaufać i dążyć do celu
modląc się.
Robert

Pan pokazał mi, że mam ewangelizować i nie bać się, gdyż On jest ze mną. Pokazał mi charyzmaty i modlitwy, dar prorokowania. Chwała Panu!
Ewa

Bóg powiększył moją wiedzę na temat używania i korzystania z Pisma Świętego.
Łukasz

Bóg pokazał mi to, jak bardzo jestem Mu bliska, jak mnie kocha i jak nieobojętne są Mu moje problemy poprzez cytat z Pisma Świętego, który otrzymałam – „Bądź spokojna moja córko, aż dowiesz się jak potoczą się rzeczy” Rt 3,18 Chwała Panu!
Agnieszka

Pan otworzył mi Pismo na właściwej stronie i rozpalił pragnienie aby ten ogień lampy pozostał ze mną wszędzie gdzie skieruje moje kroki… No.. i jeszcze ta perła!!
Ania

Bóg dał mi Słowa poznania, że On jest ze mną i łaska Jego spoczywa na mnie. W Słowie Bożym znajdę ukojenie i odpowiedzi na wszystkie problemy i trudności, ponieważ to Jezus żywy mówi do mnie na stronach Pisma.
Agnieszka

Wiele Słów, które stoją teraz przede mną jak wyzwanie.
Przemek

Bóg utwierdził mnie w moich decyzjach, dostałam Słowa, które mi to pokazały i dały mi odwagę. Bóg na tym kursie na nowo rozkochał mnie w Swym Słowie.
Anna

Pan pokazał mi jak żywe jest Jego Słowo, że zawiera wszystkie odpowiedzi na pytania, które Mu zadaję lub ukazuję jak rozwiązywać dręczące mnie w danej chwili życia problemy. Dał mi miłość do Jego Słowa zawartego w Piśmie Świętym.
Dariusz

Pan Bóg uświadomił mi co jest moim krzyżem w życiu. Wylał na mnie ogrom miłości i błogosławieństw. Rozkochał mnie w sobie na nowo. Nauczył mnie szukać GO w Jego Słowie, w Piśmie Świętym.
Paulina

Otworzył moje serce, oczyścił je i wlał w nie radość.
Grażyna

Kurs pokazał mi, że moje pragnienia zostały w części spełnione. Myślę, że usłyszałam głos Boży w nocy. Usłyszałam swoje imię. I zrozumiałam, że Biblia to nie książka do przeczytania, ale to żywy i prawdziwy Bóg, który daje mi odpowiedź na wszystkie trudne pytania i trudne sprawy, które dzieją się w moim życiu. Słowo Boże naprawdę żyje i czeka na mnie.
Krystyna

Pan pokazał mi, że jest jedyną drogą do Zbawienia. Pan Bóg pokazał mi jak posługiwać się Pismem Świętym.
Marzena

Dostałem jeszcze większe potwierdzenie, że bez Pana Boga nic nie możemy.
Mariusz

Poprzez Słowo wskazał mi odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Poczułam Jego bliską obecność. Rozkochał mnie w Jego Słowie. Wyciszył moje serce. Zapewnił, że w tych trudnych chwilach jest przy mnie. Pokazał mi wiele moich słabości nad którymi muszę pracować.
Anna

<< powrót